Це цікаво

Таку іграшку можна зробити своїми руками.


Такі дошки допомагають розвивати дрібну моторику, логіку, будуть стимулювати розвиток нових тактильних відчуттів і розумовий процес.
Цікаво. Розвиваюча дошка з замочками вперше була запропонована Марією Монтессорі — не тільки як спосіб зайняти малюка, але і як посібник з розвитку важливих побутових навичок, уяви та інтелекту. Методика Монтессорі, де стверджується, що дитина найкраще розвивається під час гри, користується популярністю до цих пір.



Лікувальні властивості сміху

Сміх - важлива частина будь-якого повноцінного життя. Коли ви посміхаєтеся, смієтеся, ви надсилаєте вібрації, які надають лікувальний ефект вашому організму. В середньому дитина сміється близько 400 разів на день, у той час як дорослий - близько 17.
Почуття гумору, здатність забавляти і розуміти жарти співрозмовника є відображенням великого рівня інтелектуального рівня людини і підвищеної координації роботи між двома півкулями головного мозку. Більш того, посмішка і сміх зміцнюють імунну систему і активізують найважливіші процеси обміну речовин. Сміх) знижує артеріальний тиск. 
Сміх сприяє поліпшенню вашої імунної системи. У вас буде вироблятися певна кількість антитіл, і ймовірність застуди знизиться. Сміх також рятує від гормонів, що відповідають за стрес.
Сміх укріплює серцево-судинну систему і захищає від серцевих нападів. Перегляд комедії (точніше, викликаний нею сміх) покращує приплив крові до серця, а перегляд драми - погіршує.
Регіт підвищує частоту серцевих скорочень, робить дихання більш глибоким і задіює м'язи, живота і грудей. Такий сміх збільшує приплив кисню в організм і відводить слиз з легких, допомагаючи очистити їх.
Сміх позбавляє вас від болю. Завдяки йому в організмі утворюються ендорфіни, від яких ви відчуваєте себе краще.
Сміх проганяє депресію. Як? Він знижує роздратованість і занепокоєння.
Сміх - хороший спосіб розважити партнера. Ми всі чудово знаємо, наскільки важливим є гумор у відносинах. Так що продовжуйте посміхатися! :))))))))))))

Джерела: sevpsiport.com, psy.rv.ua/


Немає коментарів:

Дописати коментар